9 ağustos 2019 cuma bursa altılı ganyan yorumu

9 ağustos 2019 cuma bursa altılı ganyan yorumu

9 ağustos 2019 cuma bursa altılı ganyan yorumu ahırdan özel tüyolu

 

 

1.AYAK: Yarış içi şartların yarayacağı YILDIZLI BÜLTEN trafik sorunu yaşamazsa sonlarda adını mutlaka duyurur, Önde diri kalabilecek kolay tempolu isim YILDIZLI BÜLTEN ihmale gelmez. YILDIZLI BÜLTEN ise bu kilolarda her zaman başarılı koşar, binicisi idareli sürsün yeterli. Yamak koşusunda sigorta amaçlı YILDIZLI BÜLTEN da yazalım zira pek biniciye ihtiyacı olmayan bir at, geç başlamaz ve iyi yerde konumlanırsa tuta tuta bile bu gruba hakim olabilecek kapasitededir.

 

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN kalitesi belli güçlü bir tay, lakin kazanma konusunda sıkıntıları var, çok güzel ara kapatmasına rağmen bitirici son veremiyor. Yani aslında banko yazılması gerekir ama önde dirençli bir at çıkarsa teslim de olabilir. Bu sebeple yanına çok güzel bir sigorta önerimiz var. Yakın dönemde takibimize giren sürpriz konumdaki YILDIZLI BÜLTEN mutlaka yazalım. Önde liderliği alabilirse ya da iyi yerde konumlanırsa sonlarda ***’ya direnme şansı olacaktır.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN bursaya iddialı geliyor, piste uyum sağlarsa sürprizi yapabilir dikkat. Yine iyi hazırlandığı duyumu gelen YILDIZLI BÜLTEN, kaliteli YILDIZLI BÜLTEN ve formda YILDIZLI BÜLTEN yazılması gereken isimler.

 

4.AYAK: Çok formda olan YILDIZLI BÜLTEN için yine aradığı şartlar oluşmuş durumda. Bu şartlarda yine kazanmasını bekliyoruz. SAĞLAM BANKO

 

5.AYAK: Neredeyse tüm safkanların eksik veya fazla koşma ihtimalleri var, yani şu at ön plana çıkar diyemiyoruz.

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ilgilileri bu yarışı hedef yaptılar. Bu koşuda sürpriz konumda takip atlarımız da var ,YILDIZLI BÜLTEN ,YILDIZLI BÜLTEN  ve YILDIZLI BÜLTEN ihmale gelmeyecek kapasitede taylar. Bir de çok sürpriz konumdayken de önerdiğimiz YILDIZLI BÜLTEN yazalım.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.