9 ağustos istanbul ahırdan sağlam tüyolar

9 ağustos istanbul ahırdan sağlam tüyolar

9 ağustos istanbul ahırdan sağlam tüyolar

 

 

1. altılı oynayanlar için aşağıdaki isimleri kuponlarınıza ekleyiniz.

1.koşuda: YILDIZLI BÜLTEN

3.koşuda: YILDIZLI BÜLTEN

4.koşuda: YILDIZLI BÜLTEN


İkinci altılı yorumlarımız

1.AYAK: Çok sürprizde önerilen ama henüz yarışlara bu iddialarını yansıtaamayan YILDIZLI BÜLTEN bugün de ihmal etmeyelim. Takip listemizde olan diğer isimler YILDIZLI BÜLTEN  ve YILDIZLI BÜLTEN oldu.

 

2.AYAK: Ahır önerisi YILDIZLI BÜLTEN , takip listesinden YILDIZLI BÜLTEN ve bugünkü şartların yarayacağı YILDIZLI BÜLTEN önereceğimiz isimlerdir.

 

3.AYAK: İlk yarışında beklentileri karşılayamayan YILDIZLI BÜLTEN daha tecrübeli şekilde gireceği bu yarışı kazanmalıdır. SAĞLAM BANKO

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN grubun en kaliteli ismi. YILDIZLI BÜLTEN ise mükemmel başladı ve devam ettirecek gibi.  Bu rakiplerden eksik pek bi yanı olmayan YILDIZLI BÜLTEN sürprizde yazılabilir. Kazanma karakteri zayıf olsa da form durumu iyi olan YILDIZLI BÜLTEN  sigorta amaçlı eklenebilir.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN içi iyi duyumlar geliyor. Bunun haricinde bir öneri olmadı bu koşu için. Varsa tutturğunuz atlar ekleyin veya kapatın.

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN için bugün yarın kazanır diyorlar. YILDIZLI BÜLTEN ilgilileri de birhayli iddialıymış bilginize…

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.