9 Aralık 2018 Pazar İzmir Altılı Yorumlarımız ahırdan tüyolu ve garantili sağlam banko

9 Aralık 2018 Pazar İzmir Altılı Yorumlarımız ahırdan tüyolu ve garantili sağlam banko

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

9 Aralık 2018 Pazar İzmir

 

1.AYAK:  ********** daha ilk yarışından itibaren fazla maiden kalmaz diye belirtilmişti, kalitesini kanıtlayan yarışları var ama kazanamama huyu da olabileceğinden biz rakipsiz banko öneremiyoruz. **********, ********** ve ********** gibi sürpriz takip atlarımız var. Çok daha sürpizde ********** yazılabilir.

 

2.AYAK:  Startta kalma zamanı eklenen takılar ile oldukça giderilen ********** yine startta kalacak ama bizce 2-3 boydan fazla kalmazsa bu koşuda bombayı patlatır bizden demesi. Bugün yarın kazanır denilen ********** ciddi rakip olarak yazalım.********** ve ********** sigorta amaçlı kuponlarda olsun zira önerdiğimiz ilk iki isim start sorunlu atlar.

 

3.AYAK:  ********** için grup çok müsait, üst gruplarda bile olsa muhakkak yazmanızı önerecektik ki bu grupta bizce rakibi yoktur. Sağlam banko.

 

4.AYAK:  ********** normal şartlarda bu grubu geride bırakır. Ancak izmir pisti ters gelme ihtimalinden dolayı çok formda iki isim ********** ve ********** ciddi rakip olarak muhakkak yazılmalı.

 

5.AYAK:  ********** , ********** , ********** , ********** ve ********** bizim ahırlar bölgesindne iyi durumdaki topladığımız isimler.

 

6.AYAK:  ********** Bu kez birkaç boydan fazla kalmazsa yarış içi şartlarında lehine olduğu bu koşuyu kazanmaya yakındır. Biraz riskli olsa da banko yazabiliriz.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.