9 Aralık Adana at yarışı yorumları

9 Aralık Adana at yarışı yorumları

9 Aralık Adana at yarışı yorumları

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

9 Aralık Adana

 

1.AYAK:  Bugün çok sürpriz konumda olan ama kalitesinden bahsedilen ********  ilk at olarak yazalım. ******** sürekli kazanırda olan formda kalitelibir tay. Bir grup illede ******** diyor. ******** bu kez daha hazırmış. ******** ilgilileri takı ile daha çok koşacağını düşünüyorlar.

 

2.AYAK:  ******** son yarışlarında yokları oynasa da formunun iyi durumda olduğu aktarıldı. Bugün çok ters koşabilir dikkat. ********gruptan üstün keza ********‘te ona yakın bir at ama kazanma karakterleri düşük. Dolayısıyla ********, ******** ve ********  bizim diğer önereceğimiz isimlerdir.

 

3.AYAK:  Tüm ahır çevresi  çimde bir yarış gören ********‘nun rakipleri ile kilo farkına rağmen bu grubu rahat geride bırakmasını bekliyorlar.Sağlam Banko.
BANKO:*

 

4.AYAK:  Kapasitesi yüksek formda isimlerin zor koşusunda ******** ve ******** arasından bir birinci çıkacağını düşünüyoruz.

 

5.AYAK:  ********‘nun sprintine bunlar dayanamaz lakin çok kaliteli olduğundan bahsedilen ********  ihmal edilmemeli.

 

6.AYAK:  Favorisi ve sonuncusu belli olmacak bu koşuda büyük küçük kupon farketmez  ******** yazalım

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.