9 Ekim 2018 Salı Kocaeli Altılı Bülteni ve At Yarışı Tüyoları

9 Ekim 2018 Salı Kocaeli Altılı Bülteni ve At Yarışı Tüyoları

9 Ekim 2018 Salı Kocaeli Altılı Bülteni ve At Yarışı Tüyoları bu sayfada yayımlanmıştır.

Değerli yıldızlı bülten okurları, tahminlerimizin ağızdan ağıza dolaşıp tüyoların tüyo olma özelliğini yitirmesinden dolayı 1 mayıs 2018’den itibaren yorumları sadece abone listesine aktarıyoruz. Ahırdan gelen sağlam tüyolardan faydanlanmak istiyorsanız hemen günlük bülten parasına abone olabilirsiniz. Aboneliğin fiyatı düşük tüyoların değeri büyüktür.

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

9 Ekim 2018 Salı Kocaeli AT YARIŞI TÜYOLARI

1.AYAK:  ******** son yarışında favori çıkmıştı ve sizlere ara sonrası ağrıları oluşabileceği için geçilebilir demiştik. Zira o yarışta kazanamaması bugün için çok iyi oldu. Daha sağlıklı bir şekilde gireceği bu koşuyu kazanması gerekir. Olurda yine eksik koşarsa ********, ******** ve ciddi hazırlandığı söylenen kaliteli 6.BABADÖKER  devreye girebilir. Sağlamcılar ********  ve ********’da yazabilir.
SIRALAMAMIZ: *,,,,*,*,,,**

2.AYAK:  6.TLOS sadece kazanabileceği yarışları hedefliyor. Bugünde öyle bir grup bulmuş. Ancak takipteki isim ********* tekrar sevdiği piste döndü ve mutlaka yazın. Çok daha sonra ******** değerlendirilebilir.
SIRALAMAMIZ: **,,,,*

3.AYAK:  1.DONT HESITATE,********,******** bu koşuda çok ön planda önerilen isimler. Yarış içi şartlardan dolayı bomba yapma ihtimali olan ******** rakip yazılabilir. ******** ve  ******** ahırdan sürpriz önerileri.
SIRALAMAMIZ: ***,,,***

4.AYAK:  ******** ahırlar bölgesinde çok tutuluyor. Bir grup çok rahat kazanır diyor. Sağlamcılar 1.AĞA BATUR ve ******** ekleyebilir.
SIRALAMAMIZ: ***

5.AYAK:  2.ZORLUAT bu formu ile yine çok şanslı. Bu koşuda sorunları çözüldü bilgisi gelen ******** takibe alınmalı. ******** ve ******** ile bu koşuyu sağlama alabiliriz.
SIRALAMAMIZ: ****

6.AYAK:  9.EMİRSOY  ahırlar bölgesinde çok tutuluyor dikkat. ******** ilgilileri bu kez iddialı. ******** ise yarış içi şartlardan dolayı şanslı ve mutlaka yazılmalı.
SIRALAMAMIZ: ***

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

 

One Comment
  1. Küçük de olsa sayenizde tutturdum. Emeğinize sağlık size inancım tam tşk

Comments are closed.