9 eylül 2020 istanbul altılısı bomba tüyolar

9 eylül 2020 istanbul altılısı bomba tüyolar

9 eylül 2020 istanbul

1.AYAK: Rakipler nispeten sert olsa da AT İSMİ GİZLİ yüksek kazanma karakteri, boş kilo ve iddialı ekibi ile bugün de ses getirecektir. Grubuna dönen AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazılmalı.

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ için iddialı duyumlar aldık dikkat. Yarış görerek açıklarını gideren AT İSMİ GİZLİ bugün çok koşacaktır. AT İSMİ GİZLİ sigorta

3.AYAK: Şablondaki üç isim arasında koşunun geçmesi bekleniyor. Bu koşuda bütçe ve kurgu dolayısıyla banko gerekiyorsa AT İSMİ GİZLİ değerlendiriniz.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ sentetikte başarılı olduğunu kanıtlamıştı. Bugün uygun rakipler ve lehine gidişatta yine kazanacaktır. BANKO

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ grubun şüphesiz en kaliteli ismidir. Çok daha iyi gruplara göz diken ve hedefli katılan ancak beklenileni veremeyen safkan bugün kendisine göre çok uygun grupta yarışacak. Sentetikte koşarım derse zaten affetmeyecektir. İki ay önce mükemmel işleri ile takibe aldığımız AT İSMİ GİZLİ aynı formunu koruyor ve üstüne kattığı da söyleniyor. Sürpriz konumdaki AT İSMİ GİZLİ takibe almamız önerildi dikkat. İstanbul sentetiğini severse AT İSMİ GİZLİ dinçlikle etkili olacaktır.

6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ilk yarışında görüntüsünü yansıtamamıştı. Dilbağı ile sorunun çözüleceğini düşünen ekibi taylarına çok inanıyor. Bu hafta iyi gözüken AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olsun. Çok güzel start çıkışı ve yarış içi temposu olan AT İSMİ GİZLİ kendisini iyi tanıyan binicisi idaresinde bu kez nefes kontrolu yapabilirse ikinciliklerine son verebilir. Diğer rakipleri şablondadır.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: **
2.AYAK: ****
3.AYAK: ***
4.AYAK: *
5.AYAK: ****
6.AYAK: *****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.