9 haziran 2019 adana altılı tüyo yorum sağlam banko

9 haziran 2019 adana altılı tüyo yorum sağlam banko

9 haziran 2019 adana

 

1.AYAK: Günün zor koşusu olan ilk ayakta altılı ganyan için çok at yazmak gerekebilir. Ancak ahır çevresi bir grup ta ************* ,************* ve ************* arasından bir birinci çıkar diye ısrarlı.

2.AYAK: *************nın iyi koşması beklenen koşuda ************* ve start sorunu yaşamazsa ************* çok şanslı olur dediler.  ************* ve ************* ise takibe alınması gereken sürpriz atlar.

 

3.AYAK: ************* için kolay kazanır diyenler var. İlgilileri de artık macera aramadan dişine göre gruplar seçiyor. Banko yazmayanlara ve çok at yazacaklara takip atımız ************* önerebiliriz zira bu kez doğru taktikle sonuca gidebilir.

 

4.AYAK: ************* hemen herkesin sağlam bankosu konumunda burada. Lakin bugün için ilgililerinin güvendiği *************de ihmal edilmemeli bizce.

 

5.AYAK: ************* lehine şartlarda kazanması gerekir, küçük kuponlara banko önerilir. Sağlamcılar ise yine formda yarışa girecek olan ************* yazabilir.

 

6.AYAK: ************* yine herkesi ters köşe yapmaya devam edecek gibi, iyi ahır bakımının ne denli önemli olduğunu her ilde gösterecekler. Geri planda kalmasına bakmayın ön planda yazın kuponlara.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44