9 haziran pazar istanbul özel sağlam tüyolu altılı

9 haziran pazar istanbul

 

1.AYAK:  ************* sürpriz konumdayken iyi koşacağı duyumu ile önermiştik. Kazanamasa da bizi yanıltmamıştı iyi koşarak. Bugün daha da lehine şartlarda çok şanslıdır . ************* toparlanmış takibe almak lazım.

2.AYAK: Tam kapasite koşar denilen *************  kuponlarınıza önden girsin. ************* ise yarışını yaparsa kazanması normal sonuç zaten.

 

3.AYAK: Kazanma karakterinden dolayı pasif gruplarda bile yanına rakip yazdığımız ************* burada çok süpriz konumda ama bu kez mutlaka yazın diyoruz çünkü farklı taktik deneyecekler. ************* da aynı durumda ve bugün yazalım. Bugün için ahır önerisi olarak gelen ************* çok koşar bilginize…

 

4.AYAK: ************* mükemmel formu ile yine kazanmayı hedefliyor olsa da bugün için yeterli forma ulaştı artık iyi koşar denilen ************* da yazılmalı diyoruz.

 

5.AYAK: Bu koşuda yine çok sürpriz konumda yer alan ************* önereceğiz. Zira son yarışında sert grupta önermiştik lakin start çıkışı beklenen hamleyi yapamayınca önü kapanmış ve stili dışı koşmak zorunda kalınca başarısız olmuştu, binicisinin fazla zorlamaması da dikkatlerden kaçmadı. Bugün ilgilileri beklenen hamleyi erken yaptırıp bombayı patlatma peşindeler dikkat. 

 

6.AYAK: Çok sürpriz konumda olan ************* için çok iyi duyumlar geldi. Bugün yarın 30,40 ganyan ile yarış kazanması yakındır dikkat. ************* ilk yarışında dön gel yaptı, bugün tam hedef katılacak ve bomba yaparsa şaşırmamalı. 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44