9 Kasım 2018 Cuma Bursa Altılı Yorumları 3 Sağlam Bankolu

9 Kasım 2018 Cuma Bursa Altılı Yorumları 3 Sağlam Bankolu

9 Kasım 2018 Cuma Bursa Altılı Yorumları Sağlam Bankolu tahminler özel kupon

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

9 Kasım 2018 Cuma Bursa

1.AYAK:  Bu kez yarış içi şartlar lehine gelişecek olan ****** mutlaka kuponlarınızda olsun. ****** ve ****** her an yarış kazanabilecek formunu koruyorlar. ****** ise bu mesafelerde özellikle daha çok koşuyor. ****** ahır önerisi.

2.AYAK:  ****** form tuttu ve artık iyi koşacaktır kuponlarda olsun.  ****** yakın zamanda bomba yapacak dikkat.  ****** ise sigorta amaçlı mutlaka yazalım zira yine formda yarışa gireceğinden kolay kazanırsa şaşırmamalıyız.

3.AYAK:  ****** bu rakiplerin bazılarına zaman zaman geçilmiş olsa da şuan onlardan daha formda yarışa gireceği için kazanmasını bekleyebiliriz. Ancak zaman zaman kazanma karakterinden dolayı fotoda geçilecek rakip bulan bu ismi banko yazmayanlar bu koşuyu kesinlikle kapatmalıdır.

4.AYAK:  ****** takip listemizin kazanma sırası gelen sürpriz ismiydi lakin 2. kalarak bu yarışa favori giriyor. Takısal problemi çözülünce artık kötü koşma ihtimali yok. Biz bu kez kazanmasını bekleyebiliriz, Banko olarak öneriyoruz. Fakat güvenmeyenler ve rakip arayanlara önereceğimiz 2 isim olacaktır. ****** formunu arttırmış durumda olduğu aktarıldı. ****** yakın zamanda kazanır denilmişti ama tabelada dolaşıp duruyor.

5.AYAK:  ****** sentetikte ne ise kaba kumda 2 kat daha iyidir dediler. Eğer dedikleri gibi koşarsa zaten rakip aramaya gerek yok. Hatta sıralı ikilisi ****** ile bitebilir.

6.AYAK:  ****** ve ****** ahırdan aldığımız isimler. ****** için yakın zamanda kazanır dedildi. ****** bugün iyi hazırlanan isimlerden.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.