9 Kasım 2018 Cuma İstanbul Altılı Yorumlarımız

9 Kasım 2018 Cuma İstanbul Altılı Yorumlarımız

9 Kasım 2018 Cuma İstanbul Altılı Yorumlarımız

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

9 Kasım 2018 Cuma İstanbul

1.AYAK:  ******** için muhtemelen kenter bir yarış olacaktır. BANKO

2.AYAK:  Zor bir koşu ama ******** mükkemmel formu ve yarış seçen süper ekibi ile yine kazanmaya yakın. Bir ihtimal ara sonrası dinçlikle ******** başarılı koşabilir zira koşarsa favoriyi zorlayacağı kesin.  ******** bugün çok iyi görünmüş.

3.AYAK:  ******** inanılmaz uygun grupta banko yazılabilir. Tek ciddi rakibi ******** olacaktır sağlama almak için ayırmamak lazım.

4.AYAK:  ******** ve ******** grupta güç ve kalite olarak öne çıkıyor. Bu iki ismin yanına çok cazip bir at ekleyebiliriz. Sentetikte farklı bir yarış çıkartabilecek potansiyele sahip ******** sağlam kuponlara yazalım.

5.AYAK:  Ciddi şekilde ön planda önerilen iki isim var bunlar ******** ve ******** ancak ikisi de kazanma özürlü atlar.  ******** ve ********’yu da sigorta amaçlı yazalım.

6.AYAK:  Takipteki ahır önerisi ********i bugün öncelikle yazalım. Koşu şartları lehine olan ******** ihmal edilmemeli. Eğer gidişatta ters ihtimal gerçekleşirse de ******** ‘e yine kazanma şansı doğar . ******** kalite kontejanından yazılmalı. ******** takibe alınması gereken bomba isim.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.