9 kasım 2019 ankara altılısı ahırdan sağlam banko

9 kasım 2019 ankara altılısı ahırdan sağlam banko

9 kasım 2019 ankara altılısı ahırdan sağlam banko

 

*1.AYAK:* İyi durumunu yarışa taşıyamayan *************  bu kez kumda bombayı patlatabilir. Yakında kazanır duyumu ile not aldığımız ************* ve bu aralar çok farklı denilen ************* kuponlarınızda olsun. Canı istediğinde kazanacak olan *************, güçlü orjinli ************* ve formda ************* sağlam kuponlara yazılabilir.

 

*2.AYAK:* Güzel formu devam eden ************* her an adını birinciliğe yazdırabilir. Bu şartlarda sürprizz yapabilecek durumdaki ************* ihmale gelmez.

 

*3.AYAK:* Pistte çok iyi görünen ************* ile ilgililerinin güvendiği ************* bizim önereceğimiz isimlerdir.

 

*4.AYAK:* Çok sürpriz konumdayken mükemmel duruma geldiği duyumu ile önerdiğimiz ************* bu grupta sürpriz yapmasını bekliyoruz. Kazanma konusunda sıkıntı çeken takip atlarımız *************  ve ************* sağlam kuponlara eklenebilir.

 

*5.AYAK:* ************* kendisine göre uygun rakipler yanında yine kazanacaktır. SAĞLAM BANKO

 

*6.AYAK:* ************* bu kez yarış içi bir aksilik olmazsa bu rakipleri geride bırakacaktır. Aksi halde ön grupta gidecek olan ve yarış içi şartları lehine bulması muhtemel ************* çok şanslı olur. İçe yatma huyuna bir çare bulunursa bu gruplarda her zaman söz sahibi olabilen ************* sağlam kuponlara önerilir.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.