9 Mart 2019 Adana Yarışları Tüyolu Sağlam Bankolu Altılı

9 Mart 2019 Adana Yarışları Tüyolu Sağlam Bankolu Altılı

9 Mart 2019 Adana Gündüz Yarışları Tüyolu Sağlam Bankolu Altılı kuponu yıldızlı bülten farkı ile

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44


9 Mart 2019 Adana

 

1.AYAK: ************* ilgilileri bu kez daha iddialıymış. ************* için yarış içi şartlar çok müsait, binicisi sprint mesafesini güzel ayarlarsa sonlarda işi bitirir. Bunların yanında bu tip grupların vazgeçilmez üçlüsünü önereceğiz. Kazanma karakterleri zayıf olsa da ************* , ************* ve ************* ihmale gelmez.

 

2.AYAK:  ************* yarış görüp sorunlarını bitirmiş vaaziyette buraya geliyor. Çok kaliteli bir tay ve gücünü koşarsa kazanır denildi. Bu safkana denk isim ************* hata affetmez. Sigorta amaçlı yine güçlü ve formda isimlerden *************  mutlaka yazınız.

 

3.AYAK: Zor görünen bir koşu ama 3 at dışına çıkmayacağını söyleyebiliriz. ************* ve ************* ön planda önerilirken kalite olarak bu grubun ayarında olan ************* sigorta amaçlı eklenirse rahat bir yarış izlenir.

 

4.AYAK:  ************* için ata yakın bir dostumuz tarafından bu koşuyu kazanmaya geliyor şeklinde duyum aldık. Bu at duyuma istinaden banko bile yazılabilir, ancak çalışmalarında farklı durumda olduğundan bahsedilen ************* yansıtırsa çok koşacağı bellidir.

 

5.AYAK: Sonunda stiline uygun jokey bindirilen ************* artık kazanamama huyunu yenmeye yakındır. ** dan iyi gelen ************* ciddi rakip olur.

 

6.AYAK: ************* kalitte olarak grubun üstünde bir isim. Yarış gördü ve haliyle bu grupta çok güveniliyor. Ancak yarış stili belli bir at ve şansı olmayan taylar tarafından gereksiz preslere maruz bırakılırsa ************* hata affetmez.  Son olarak takibimizdeki bomba isim *************  önerelim. Bu binici ile biraz zor etkili olur ama olur da yarışa erken tutunursa sonlarda diri kalıp bombayı patlatabilir.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.