9 Mart 2019 İstanbul Altılısı Ahırdan Tüyolu Bankolar

9 Mart 2019 İstanbul Altılısı Ahırdan Tüyolu Bankolar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44


9 Mart 2019 İstanbul

 

1.AYAK: Ahırdaki görüntüsü önceki yarışlarına nazaran çok değişen ************** için bomba yapabilir dediler dikkat. Rakipler denk güçte ve formda olan ************** , ************** ve ************** olurken sürprizde ise startta şahlanmaz ve talihsizlik yaşamazsa ************** değerlendirilebilir.

 

2.AYAK: ************** ciddi hazırladığı bu koşuda net favorimizdir. Yakın zamanda kazanır denilen takip atımız ************** ihmale gelmez. İstanbulda daha iyi yarışlar hedefleyen ************* ve bir grubun iyi bir yarış beklediği ************** sürprizde yazılabilir.

 

3.AYAK: Son yarışında ciddi rakibini geride bırakabileceğini söylediğimiz ************** için yine benzer şartlar oluşmuş durumda. Yine kazanır diyor ve BANKO öneriyoruz.

 

4.AYAK: Yarış gördükten sonra buraya hedefli gelen ************** mutlaka iyi koşar.

 

5.AYAK:  İyi rakipler yanından gelen ************** bu grupta ters koşabilir . Yine çok sürpriz konumdaki ************** ve ************** takip listemize girmişti, bugün kazanma şansları var dikkat.

 

6.AYAK: ************** kalitesi ile yükek afg oranı almış ama bu mesafede bu kadar güvenmek risklidir. Dolayısıyla yanına takip listemize giren çok sürpriz isim ************** mutlaka ekleyelim.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.