9 mart 2020 bursa altılısı ahırdan tüyolar

9 mart 2020 bursa altılısı ahırdan tüyolar

9 mart 2020 bursa altılısı ahırdan tüyolar

 

*1.AYAK:* Günün en zor koşusu zira gelmeyecek isim yok gibi. Bizim mutlaka yazmanızı önereceğimiz iki isim AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ olacaktır.

 

*2.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ son yarışını görmezden gelin bugün iyi koşar denildi. AT İSMİ GİZLİ  ve AT İSMİ GİZLİ diğer önerilenler. 

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ dikkat edin yeterince yarış gördü.  Bu tip gruplarda patlama yapacaktır yakında. AT İSMİ GİZLİ son yarışında ilgilileri çok güveniyordu, bugün bekleneni verebilir. AT İSMİ GİZLİ  ve AT İSMİ GİZLİ sigorta.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ önceki yarışındaa ciddi rakibi AT İSMİ GİZLİ nasıl geçebileceğini yazmıştık. Yine kazanabilir fakat bu kez ** önde rahat kalma ihtimali var ve ikili ayırılmamalıdır.

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ bugün yarın kazanır durumuyla dolaşıyor, muhtemelen canı istediğinde kazacak. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ ahır önerileri.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ekibi ve çevrede birçok grup bu ata güveniyor bugün. Takip atımız AT İSMİ GİZLİ bu kez lehine şartları değerlendirirse bomba yapabilir.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.