9 Mayıs İzmir Altılısı Tüyolu Kupon Kaçmaz

9 Mayıs İzmir Altılısı

 

1.AYAK: *************   ve *************  bu koşuda ayırımsız yazılması gereken ikilidir. Bu isimlerden biri kazanması çok muhtemeldir.

2.AYAK:  Form durumu ve yarış içi avantajları ile ************* bu koşuyu lehine çevirmesini bilecektir. BANKO

 

3.AYAK: *************   ve ************* arasında geçmesi beklenen koşu. ************* de kötü bir at değil. Totosu , şuanki durumu ve grubun sertliği göze alındığında şansı yokmuş gibi dursa da biz takibe alalım zira start sorunu yaşamaz ve yarış içi güzel bir yerde konumlanırsa neden olmasın.

 

4.AYAK: *************

 

5.AYAK: Ahır önerisi ************* ekibi de çok iddialı dikkat. Bu kez çok koşar denilen ************* da mutlaka yazalım.

 

6.AYAK: ************* ve ************* form durumunda öncelikle yazılmalı .İş sprinte kalırsa sonlarda kanatlanıp gelebilecek kapasitedeki ************* boş kilosu ile yazılır.

 

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]