9 Nisan 2019 Kocaeli Altılısı

9 Nisan 2019 Kocaeli Altılısı

9 Nisan 2019 Kocaeli Altılısı

 

1.AYAK:  *************çok iyi duruma ulaşmış. Görenler kazanır diyor. Bu pistte çok iyi ************* ciddi rkibi olacakken uzman ekibimizce de ************* ve ************* ekürileri de ihmal edilmemeli uyarısı geldi.


2.AYAK:
 Takibimize bir süre önce giren ve yakında kazanır diye not ettiğimiz ************* bugün neredeyse şans verilmemiş ama bombayı patlatırsa şaşırmayın. ************* bu formu ile yine çok koşar.

 

3.AYAK: İki at ile rahat bir yarış izleyeceğiz. Bunlardan ekibinin çok iddialı olduğu tüyosu gelen ************* favorimiz. Bugün  ************* gröenler mutlaka yaz şeklinde uyarınca ekleme kararı aldık. İki at bizce yeterlidir.

 

4.AYAK: ************* rakiplerden çok üstün ve kazanması kolay olur diyorlar ancak biz son yarışında da sizlere banko önerdiğimiz bizi yanıltmaya ************* nin sınıf atlamış mükemmel görüntüsü ile ciddi rakibine kafa tutabileceğini düşünüyoruz. Mutlaka ekleyelim.

 

5.AYAK:  ************* ,************* ve ************* arasından bir birinci çıkacaktır.

 

6.AYAK:  ************* için çok iyi diyorlar. takibe alalım bugün kazanamazsa bir sonraki yarışını muhtemelen kazanacaktır. Takipten gelen ************* ihmal etmeyelim. Daha sonra ************* eklenebilir.

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


*************

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44