9 Ocak 2019 Bursa Altılı ganyan yorumları yıldızlı bülten özel

9 Ocak 2019 Bursa Altılı ganyan yorumları yıldızlı bülten özel

9 Ocak 2019 Bursa Altılı ganyan yorumları yıldızlı bülten özel ahır tüyolu sağlam kuponu

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

9 Ocak 2019 Bursa

 

1.AYAK: ************ mükemmel durumdaymış, formunu yansıtırsa rahat kazanır dediler. ************ ve ************ dışında bir rakibi de yoktur.

 

2.AYAK: ************ ve takip listesinde de bulunan ************ ahır önerileri olarak öncelikle yazılmalı. ************ şu sıralar farklılaşmış dikkat.

 

3.AYAK: ************, ************ ve ************ ahırlar bölgesinde hazırlık ve görüntü bakımından çokça konuşulan isimlerdir.

 

4.AYAK: Kazanma özürlü ************ problemi giderilince seriye bağlamıştı, son yarışında ise nispetten sert gruba takıldı. Bugün lehine şartlarda eğer kazanma karakteri sorun yapmazsa yine kazanacaktır. BANKO

 

5.AYAK: ************ formsuz rakipler yanında son zamanlardaki başarıları ile öne çıksa da bu koşusu ile çıkış yapması beklenen ************  ve start sorunu yaşamazsa çok koşması beklenen ************ yazılmalı.

 

6.AYAK: ************  bu kez lehine şartlarda affetmez dediler. Banko yazılır. Çok sürprizde ise takibe alınması gereken ************ değerlendirebilirsiniz.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.