9 Ocak 2019 İstanbul Altılı Ganyan Bülteni Yorumlaı ve Ahırdan Çok Sağlam Banko

9 Ocak 2019 İstanbul Altılı Ganyan Bülteni Yorumlaı ve Ahırdan Çok Sağlam Banko

9 Ocak 2019 İstanbul Altılı Ganyan Bülteni Yorumlaı ve Ahırdan Sağlam Bankolu kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

9 Ocak 2019 İstanbul

 

1.AYAK: Bu binici ile daha iddialı olduğu düşünülen ********** favorimiz. Koştukça farklılaştığı gözlemlenen **********  ihmal etmeyiniz. Çok daha sürpriz kanaldan tüyosu gelen ********** ve form tuttuğunda bu rakipleri kolay geçebilecek olan ********** mutlaka yazılmalı.

 

2.AYAK: Bursadan iddialı gelen ********** ve ahır önerisi takip atımız ********** ikilisinden biri kazanacaktır.

 

3.AYAK: ********** ve ********** uzman ekibimizin yarış içi şartlar dahilinde ne çıkardığı isimlerdir. ********** ise yakın zamanda sürpriz yapar diyorlar.

 

4.AYAK: ********** ilk yarışı çok beğenildi ama ********** için de bir kanaldan geçilmez yorumu geldi. İki atı ayırmayalım.

 

5.AYAK: Sürpriz konumda olmasına rağmen Yıldızlı bülten olarak günün en sağlam bankosu ********** olur diyoruz .

 

6.AYAK: Takip isimleri ********** ve ********** öncelikle yazınız. Hatta tabela vss oyunu oynuyorsanız **  ikisinin de çok koşacağını belirtelim. Startta kalmazsa diye **********  mutlaka yazalım.

 

 

Ayrıca yarış saatine yakın gelecek olan son dakika tüyolarını da abonelere whatsapp hattından paylaşacağız.
Siz de whatsapp abone listesine henüz kaydolmadıysanız hemen iletişime geçiniz.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.