9 ocak 2020 izmir altılısı ahırdan 1 sağlam banko 1 sürpriz banko

9 ocak 2020 izmir altılısı ahırdan 1 sağlam banko 1 sürpriz banko

9 ocak 2020 izmir altılısı ahırdan sağlam banko

 

*1.AYAK:* *********** kendisine göre uygun grupta lehine şartlarda geçilmemesi gerekir. SAĞLAM BANKO

 

*2.AYAK:* Sert gruptaki son yarışınında da çok iyi olan *********** bu kez çok şanslıdır. Yarış içi şartlar lehine olan *********** da çok koşar. Bu kilolarda tehlikeli olan ***********  ihmale gelmez.

 

*3.AYAK:* Bugün biraz geri planda kalmasına rağmen ahır önerisi olarak da gelen *********** çok formda bu yarışa girecek dikkat.

 

*4.AYAK:* *********** bu pasif grupta bir hayli öne çıkıyor. Bu piste uyum sağlarsa muhtemelen kazanır. Aksi takdirde mesafesine çıkan takip atımız *********** devreye girer.

 

*5.AYAK:* İlk yarışından itibaren önerilen *********** bu kez değişen binicisi ile kazanmasını bekliyoruz. SÜRPRİZ BANKO olarak değerlendirilebilir.

 

*6.AYAK:* Çevrede çok güvenilen safkan ***********  eksik koşmaz diyorlar. Takip atımız *********** ciddi rakip olabilir. Birde ısrarlı binicisine ilk birinciliği yakınlarda tattıracak olan *********** boş kilosu ile sprinti ayarlarsa büyük sürpriz yapabilir.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.