9 Şubat 2019 Adana Altılı Yorumları Hipodromdan Gelen Tüyolar

9 Şubat 2019 Adana Altılı Yorumları Hipodromdan Gelen Tüyolar

9 Şubat 2019 Adana Altılı Yorumları Hipodromdan Gelen Tüyolar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

9 Şubat 2019 Adana

 

1.AYAK: Binici faktörünün ön plana çıkacağı bu koşuda biz öncelik şansını takip listemizden ************ e vereceğiz. Gruptaki en formda biniciyi alan ve atı tanıması ile ************mutlaka iyi koşar. ************ ise bu kiloyla çok koşar ihmal etmemek lazım.

 

2.AYAK: Sorunları çözülen ve çamur pisti seven ************ ve ************ öncelikle yazalım. Formda ************ ekleyip burayı rahat izleyelim.

 

3.AYAK: ************ kalite olarak burada sırıtıyor ama pistin durumu ve kazanma karakterinden dolayı rakip aramak durumundayız. ************ ilgilileri yine çok iddialı. Biz yine yazalım. Doğudan gelen ************ için bu kez farklılık var dediler dikkat.

 

4.AYAK: ************ ciddi rakipleri var ama bu kez eksik koşmayacak şeklinde rapor geldiği için BANKO yazacağız.

 

5.AYAK: ************ kazanma karakterine rağmen favorimiz. Eğer yine geçilecek bir at bulacaksa o at ************ olabilir. ************ bu grupta hafife alınmamalı. Bir de çok sürprizde  ************ yazalım zira maiden sonrası ancak toparlandı denildi.

 

6.AYAK: Takipten gelen ************ bugün tam da aradığı şartları buldu.

 

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.