9 Şubat 2019 İstanbul Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

9 Şubat 2019 İstanbul Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

9 Şubat 2019 İstanbul Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik.

Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

9 Şubat 2019 İstanbul Altılısı

 

1.AYAK:  ************ yine kazanabileceği şartları buldu. Ama bu kez ************ ve ************ da ekleyelim zira sıkı hazırlanmışlar.

 

2.AYAK: ************ sorunu çözüldükten sonra artık her an yarış kazanabilir kıvamda. Bugün de nispetten uygun rakipleri yakaladığından bir şekilde kazanacaktır diyor ve BANKO öneriyoruz.

 

3.AYAK: ************ dikkat şu sıralar bomba hazırlığında olup takibe alınmalı.  ************ ve ************ ahır önerileri oldular.

 

4.AYAK: Öncelikle basit gibi görünen çok zor bir koşu olduğunu belirtelim. Önerilen isim de olmadığından çok at yazmak durumundayız.

 

5.AYAK: ***** heryerde tek oynansa da kilodan dolayı eksik kalıp burada büyük bir sürpriz çıkabilir. İlk rakibi ************  olacaktır. Çok sürpriz konumda olan ************ dikkat bu tay için yakında bombayı patlatır tüyosu gelmişti. Bugün bunun için çok müsait şartlar var.  ************ ve ************ ekleyip sağlama alalım.

 

6.AYAK: ************ takibimizdeki isim  ve yakında kazanacak ama kazanma karakterinden dolayı tek bırakamıyoruz. ************  ve iyi bir tay olduğu söylenen ************ yazalım.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını

ekleyiniz.

 

 

  • Ayrıca şusayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlaragöz atmanızı öneririzs.

.