9 şubat 2020 adana altılı ganyan yorumlarımız

9 şubat 2020 adana altılı ganyan yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Dinlendikçe daha iyi koşacağı düşünülen AT İSMİ GİZLİ bugün test edilmiş olacak. AT İSMİ GİZLİ bu tip gruplarda her zaman sürpriz potansiyeli olan bir at.

 

*2.AYAK:* Bu kilolarda eksik koşmayan AT İSMİ GİZLİ bugün kazanmaya yakındır. Kazanma karakteri düşük olmasın rağmen mükemmel formu ile AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlarda olsun.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ adanada özellikle bu mesafelerde tam kapasite koştuğundan BANKO yazılabilir.

 

*4.AYAK:* Bir iyi bir kötü olsa da canı istediğinde bu tip grupları her zaman geçebilecek kapasitedeki AT İSMİ GİZLİ favorimiz.  AT İSMİ GİZLİ kilo farkını değerlendirebilir.

 

*5.AYAK:* Çok sürpriz konumdaki AT İSMİ GİZLİ  mutlaka yer açın zira yakında bomba yapar notuyla kaydettiğimiz isim bu apranti koşusundan daha iyi bir çıkış yarışı bulamazdı. Ciddi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ rakip yazılabilir.

 

*6.AYAK:* Takip atlarımız AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ kuponlarınızda mutlaka olsun. Son yarışını saymazsak AT İSMİ GİZLİ  dan bugün beklentiler yüksek.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.