9 temmuz 2020 izmir at yarışı yorumlarımız

9 temmuz 2020 izmir at yarışı yorumlarımız

 

9 temmuz 2020 izmir at yarışı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ sürpriz takip atımız olup bugün beklenen bomba gelebilir dikkat. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ ahır önerileri olarak yazılabilir.

 

*2.AYAK:* Ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ bugün de çok güvenilen bir isim. Form sıçraması yaşayan AT İSMİ GİZLİ, yakın zamanda bomba yapar diye kaydettiğimiz AT İSMİ GİZLİ, müzbin maiden AT İSMİ GİZLİ , iyi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ topluca yazılmalı.

 

*3.AYAK:* Lehine şartlarda AT İSMİ GİZLİ yine kazanabilir. Önceki yarışı beğenilen AT İSMİ GİZLİ bugün sürpriz yapabilir. AT İSMİ GİZLİ ,AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ altılı kuponları için eklenebilir.

 

*4.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı. Kapatılması uygundur.

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ekibi atlarına inanıyor. Takip atlarımız AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ bu aralar yarış kazanacak kıvamdalar dikkat.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ tüm çevrede banko konumunda. Yarış içi şartlar lehine ve rakipler uygunken bunu değerlendirebilir. Farklı kurgu yapıp buraya at yazacak olanlara ne zaman çıkış yarışı yapacağı bilinmeyen takip atımız AT İSMİ GİZLİ yazmalarını öneririz.

 

*ALTILI ŞABLONU*

 

1.AYAK: *AT İSMİ GİZLİ*

2.AYAK: *AT İSMİ GİZLİ*

3.AYAK: *AT İSMİ GİZLİ*

4.AYAK: *AT İSMİ GİZLİ*

5.AYAK: *AT İSMİ GİZLİ*

6.AYAK: *AT İSMİ GİZLİ*,,,AT İSMİ GİZLİ

 

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.