9 temmuz salı ankara at yarışı ahırdan sağlam banko

9 temmuz salı ankara

 

1.AYAK: Yarış içi şartlardan dolayı AT İSMİ, bu tip şartlarda çok koşan AT İSMİ, takipteki isim AT İSMİ ve bugün sürpriz olarak önerilen AT İSMİ yazılması gereken isimlerdir.

 

2.AYAK: Bir süredir takibimizde olan çok sürpriz konumdaki AT İSMİ yarış içi şartları lehine bulduğundaa bombayı patlatacaktır. AT İSMİ bu kez önde boş kalırsa bitirebilir dikkat. AT İSMİ ve AT İSMİ bugün diğer önerilenler.

 

3.AYAK: Ahırdan ciddi hazırlıları ile banko önerilen AT İSMİ lehine şartlarda kazanmaya yakındır. Tek ciddi rakibinin Grubun kaliteli ismi AT İSMİ olabileceğini düşünüyoruz. Zira düzelmiş ve iyi durumdaysa bu grubu geçer.

 

4.AYAK: Yarış içi şartlardan dolayı AT İSMİ yine kazanacak durumda. Sağlama almak isteyenlere bu pisti seven AT İSMİ öncereceğiz.

 

5.AYAK: AT İSMİ bir türlü bekleneni veremese de bugün nispetten uygun grupta zincirleri kırabilir dikkat.

 

6.AYAK: AT İSMİ tekrar tercih edilen orta mesafede kazanmayı hedefliyor. AT İSMİ bir süredir takibimizdeki isim ve her an yarış kazanacak durumda. AT İSMİ ise kaliteli bir isim ve nefes yapmazsa bu grubu kolay geçebilir.

 

 

NOT: AT İSMİ  yazan yerler herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.
Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44 

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.