Ahırdan bomba tüyolu altılı 15 kasım adana

Ahırdan bomba tüyolu altılı 15 kasım adana

1.AYAK:

  • Grubun kaliteli ve formda ismi whatsapp ilk sıradan yazalım. whatsapp sert rakiplerle mücadele edecek olsa da çok iyi hazırlıkları ve etkili olduğu son yarışına istinaden bu grupta da yazılmayı hak ediyor. whatsapp diğer önerilenler. Önceki yarışında takibe almamız önerilen whatsapp ise bugün aradığı şartlarda yarışacağı için kuponlarda olmalı.


2.AYAK:

  • Bu koşu için sıralamamız şablondadır.


3.AYAK:

  • Boş kilolu whatsapp bu avantajını bugün değerlendirecektir. Ters koşabilecek kapasitedeki whatsapp sürpriz yapabilir.


4.AYAK:

  • whatsapp şüphesiz bu grubun en kaliteli atıdır fakat yarış içi şartlar lehine geliştiğinde ne kadar etkili olduğunu bildiğimiz whatsapp rakip olarak yazılması taraftarıyız.

 
5.AYAK:

  • Bu koşuda ilk yarışı çok beğenilen whatsapp öncelikle yazılmalı. İlk yarışından itibaren takibe aldığımız whatsapp uygun rakipler arasında iyi yerlere gelecektir. whatsapp beklenen yarışlarını sergileyemese de kabiliyetli bir tay olduğundan bomba ihtimali vardır. İstikrarlı whatsapp  ihmale gelmez.


6.AYAK:

  • Ara sonrası muhteşem hazırlıkları olduğu aktarılan whatsapp bugün dinçlikle çok koşacaktır dikkat. whatsapp takısal problemi giderilince bugün daha etkili olması bekleniyor. Derecesiz yarışını saymazsak iyi formunun devam ettiğini söyleyebileceğimiz takip atımız whatsapp bugün lehine şartlarda uygun gidişatta sürprizi yapabilir.

    Ahırdan bomba tüyolu altılı 15 kasım adana

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: whatsapp
2.AYAK: whatsapp
3.AYAK: whatsapp
4.AYAK: whatsapp
5.AYAK: whatsapp
6.AYAK: whatsapp

Wahatsapp Iletisim 1

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.