Ahırdan sağlam ikili *23 eylül istanbul*

Ahırdan sağlam ikili *23 eylül istanbul*

23 eylül istanbul

1.AYAK: Zor bir koşu olup çıkarttığınız attan yatma ihtimaliniz olduğunu biliniz. Özellikle AT İSMİ GİZLİ dikkat bu aralar çok değişmiş. Sıralama şablondadır.

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ lehine şartlar ve uygun rakipler yanında kazanmaya yakındır. Misliciler tek bile değerlendirebilir. Lakin biz sağlam kuponlara takip atımız AT İSMİ GİZLİ ile formda isimler AT İSMİ GİZLİ yazılması taraftarıyız.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ  bugün çok tutuluyor bilginize.AT İSMİ GİZLİ bu formu göz ardı edilemez. Canı istediğinde bu grupları geçebilecek kapasitedeki AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlarda olmalı.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ yarış içi şartlara bağlı olarak birbirini geçebilecek atlar. Ayırım yapılmamalı.

5.AYAK: Bu ayakta özellikle ilk yarışı görmezden gelin denilen AT İSMİ GİZLİ bugün kazanmaya koşacaktır denildi. AT İSMİ GİZLİ ise gücünü henüz kanıtlayamadı ama bugün eksik koşmayacaktır. Yüksek ganyan oranı ile ikili bitirmelerini bekliyoruz.

6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ son dönemdeki performansları, istikrarlı yarışları ve güzel hazırlıkları bu gruptan biraz farklılar.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *****
2.AYAK: ***
3.AYAK: ***
4.AYAK: **
5.AYAK: **
6.AYAK: **

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.