Ahırdan sağlam tüyo 24 eylül 2020 Ankara

Ahırdan sağlam tüyo 24 eylül 2020 Ankara

24 eylül 2020 Ankara

1.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır..

2.AYAK: Genelde bizi yanıltmayan eküriye sahip AT İSMİ GİZLİ bugün de çok koşacak dikkat. AT İSMİ GİZLİ için de bugün yarın kazanır diyorlar. AT İSMİ GİZLİ ahır önerisi olarak geldi.

3.AYAK: İlgililerinin hedef yaptığı AT İSMİ GİZLİ ile bu kez ankarada çok farklı koşar denilen AT İSMİ GİZLİ  kuponlarda olsun. AT İSMİ GİZLİ sigorta.

4.AYAK: At sahibinden ciddi hazırlandık bilgisi gelen AT İSMİ GİZLİ  muhtemelen kazanır. BANKO

5.AYAK: İlk yarışından bu yana önerilen ve yakında kazanır denilen AT İSMİ GİZLİ yanına bu hafta değişen görüntüsü ile AT İSMİ GİZLİ yazalım. AT İSMİ GİZLİ bugün sahada güvenilen bir isim. AT İSMİ GİZLİ sigorta olsun.

6.AYAK: Takip atlarının önemli olduğu bu 4 yaşlı arapların mücadelesinde AT İSMİ GİZLİ isimli at ahırdan bize direkt önerildi. İyi hazırlıklarını yansıtırsa AT İSMİ GİZLİ şanslı olur. AT İSMİ GİZLİ artan formu ile bu grupta kendine şans arayacak.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *****
2.AYAK: ***
3.AYAK: ***
4.AYAK: *
5.AYAK: ****
6.AYAK: ***

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.