Ahırdan sürpriz tüyolar BURSA

Ahırdan sürpriz tüyolar BURSA yorumları 20 kasım 2020

1.AYAK:

  • whatsapp ara sonrası hazırlıklarında beğeniliyor. Bu yarışında dinçlikle çok koşması bekleniyor. Eksik koşarsa diye rakipleri şablonda sıraladık.


2.AYAK:

  • Bugün yarın kazanır dediğimiz takip atımız whatsapp için lehine şartlar ve nispeten uygun rakipler mevcut. Bu durumu değerlendirecektir. Tek önermememizin sebebi bu koşuya çok ciddi hazırlıklarla girecek olan whatsapp ‘dir. İtia ile hazırlanan safkan bu durumunu yarışa taşırsa affetmez.


3.AYAK:

  • Artan formu olduğu söylenen whatsapp özellikle tam mesafesinde olduğu yarışlarda sürpriz yapabilir dikkat. whatsapp her an yarış kazanacak kıvamda, bugün için grubun uygun olduğunu söyleyebiliriz. whatsapp geniş kuponlara ekleyebiliriz.


4.AYAK:

  • Kumda çok koşar denilen whatsapp muhakkak yazalım. Yanına durumu belli whatsapp, bu kez ekibinin güvendiği whatsapp ve son yarışına istinaden whatsapp yazalım.

 
5.AYAK:

  • Günün ağır favorisi whatsapp uygun rakipler yanında birhayli önde fakat son haftalarda çok değişen ve tekrar sürpriz peşinde olan whatsapp sağlam kuponlarda değerlendirmekte fayda var.


6.AYAK:

  • İtinalı ahır bakımı sonrası bursa koşusuna özenle hazırlanan whatsapp ve whatsapp altılı kuponlarına öncelikle yazılması gerekir. Sürpriz konumda olan whatsapp için iyi duyumlar geliyor, bu aralar patlama yapabilir dikkat.

    Ahırdan sürpriz tüyolar BURSA

    19 kasım ankara yorumlarımız
Ahırdan sürpriz tüyolar BURSA
Ahırdan sürpriz tüyolar BURSA

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: whatsapp
2.AYAK: whatsapp
3.AYAK: whatsapp
4.AYAK: whatsapp
5.AYAK: whatsapp
6.AYAK: whatsapp

Wahatsapp Iletisim 1

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

Bursa Osmangazi Hipodromu

Bursa Osmangazi Hipodromu Nilüfer ilçesinde 759.251,94 m2 alan üzerine kurulmuştur. Bursa Osmangazi Hipodromu’nda at yarışları ilk kez 1984 yılının Ekim ayında 2 yarış günü olarak yapılmıştır. Yılın 12 ayı boyunca yarış düzenlenen Bursa Osmangazi Hipodromunda 1830 metre uzunluğunda 29 mt eninde yarış çim pist mevcuttur. Ayrıca viraj olmadan start imkanı veren 1200 m ve 1800 m olmak üzere iki ayrı çim kuyruk yarış pisti vardır. Yine uzunluğu 1683 metre olan ortalama 20,5 metre eninde yarış kum pisti, 1542 metre uzunluğunda 16 metre eninde antrenman pisti mevcuttur.

Bursa Osmangazi Hipodromunda;
İdari bina ve 2334 kişilik seyirci kapasitesine sahip Tribün, misafirlerimizin yarışları izleyebilmesi için 105 m² ve 60 m² olmaz üzere iki adet led ekran, jokey odası, gösteri padoğu, eyerleme mahalli, doping mahalli, içerisinde pony clup ve çocuk parkı bulunan piknik alanı, At’la Terapi merkezi, koşu parkuru, fitness alanı, 1190 baş yarış atını barındırabilecek çift katlı ve eküri ahırları, at hastanesi, çeşitli büfe ve sosyal tesisler ile otopark alanları yer almaktadır.

Bursa Hipodromumuzda gece yarışı aydınlatma sistemi bulunmamaktadır.