Altılı ganyan yorumları 3 Kasım kocaeli

Altılı ganyan yorumları 3 Kasım kocaeli

Altılı ganyan yorumları 3 kasım Kocaeli bugün

1.AYAK:

  • AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ ahır önerileri olarak gelmişti zira son yarışlarında iyi koşarak yanıtlmadılar. Bugün üstüne koyarak gelecekleri bu koşuda mutlaka şanslı olurlar. AT İSMİ GİZLİ pistte çok beğeniliyor. AT İSMİ GİZLİ için kazanması uzun sürmez denildi. AT İSMİ GİZLİ sigorta.


2.AYAK:

  • AT İSMİ GİZLİ çok iyi durumunu kazanarak süsleyemedi. Son yarışını görmezden gelirsek bugün ekürilerin de yardımı ile yarış içi şartları lehine çevirebilir ve kazanabilir. AT İSMİ GİZLİ ise iyi idman durumunu yarışa taşırsa sürpriz yapabilir.


3.AYAK:

  • Ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ ve düzelen AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ iyi hazırlıkları ile yine çok koşar. AT İSMİ GİZLİ istikrarlı yarışları ile ihmale gelmez. AT İSMİ GİZLİ idmanlarını yansıtırsa affetmez.


4.AYAK:

  • AT İSMİ GİZLİ mükemmel formunu koruyor. Bu pist ve bu şartlarda yine kazanması beklenebilir. BANKO

 
5.AYAK:

  • Henüz kendisini kanıtlayamasa da bugün çok sürpriz konumda olan AT İSMİ GİZLİ boş kilosu ile sürpriz yapabilir dikkat. AT İSMİ GİZLİ  bugün ahır önerisi olarak geldi. AT İSMİ GİZLİ bu şartlarda mutlaka etkili olur. Kazanma karakterine rağmen bu mesafenin olmazsa olmazı AT İSMİ GİZLİ ‘dur.


6.AYAK:

  • AT İSMİ GİZLİ ekibi iddialı katıldığı yarışlarda çok koşar. Bugün de bekleneni verirse bombayı patlatır dikkat. Takip atımız AT İSMİ GİZLİ ise kazanma özürlü gibi gözükse de gücünü koşarsa kolay bile kazanabilir.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *****
2.AYAK: **
3.AYAK: *****
4.AYAK: *
5.AYAK: ****
6.AYAK: **

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.