1 Ankara at yarışı kuponu sağlam tüyolu

1 Ankara at yarışı kuponu sağlam tüyolu

Ankara at yarışı kuponu sağlam tüyolu 9 kasım 2020

1.AYAK:

  • Maiden arap atlarının mücadelesinde ilk yarışından bu yana takip ettiğimiz whatsapp bu kez kazanmaya yakındır. İlgililerinin güvendiği whatsapp kuponlara eklenebilir.
Ankara at yarışı kuponu sağlam tüyolu
2.AYAK:
  • Handikap puanları 1-65 arasında olan ingilizlerin mücadelesinde çalışmalarına istinaden whatsapp öncelikle yazılmalı. Takip atlarımızdan whatsapp kuponlarda olsun. Bir grubun güvendiği whatsapp ihmale gelmez.
Ankara at yarışı kuponu sağlam tüyolu
3.AYAK:
  • Şartı 5 mücadelesinde whatsapp ve whatsapp arasında bir yarış olacak diye düşünüyoruz.


4.AYAK:

  • Uzun mesafeli çim pist yarışlarında genelde iyi koşan whatsapp bugün kazanabilir. Eksik koşarsa whatsapp ve iyi ahır bakımlı whatsapp devreye girer.

 
5.AYAK:

  • Bugün için ekibinin iddialı olduğu whatsapp isimli atı BANKO öneriyoruz.


6.AYAK:

  • 4 ve yukarı yaşlı arap atlarının çim pist mücadelesinde eğer pisti yadırgamazsa whatsapp çok koşacaktır. Bunun yanında ahır önerisi olarak gelen whatsapp yazılmalı. Hatta geniş kuponlara sürpriz beklediğimiz whatsapp yazmalarını öneririz.

    Ankara at yarışı kuponu sağlam tüyolu
yildiz 2

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: **
2.AYAK: ***
3.AYAK: **
4.AYAK: ***
5.AYAK: *
6.AYAK: ***
Ankara at yarışı kuponu sağlam tüyolu

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.