Ankarada günün sürpriz atları

Ankarada günün sürpriz atları 17 kasım 2020

1.AYAK:

  • Zor bir koşu ile altılı ganyan başlıyor. Biz yarışın whatsapp ve whatsapp arasında geçeceğini düşünüyoruz.


2.AYAK:

  • whatsapp bugün çok konuşulan isim. İyi hazırlıkları ile whatsapp ciddi rakip olabilir.


3.AYAK:

  • Kısa ara sonrası iyi dönen whatsapp kumda da iddialı olacağını kanıtlayacaktır. Mükemmel hazırlıkları olan whatsapp için de dinçlik yarışını iyi yapacak deniliyor. Artan formu ile whatsapp kuponlarda olmalı. Ankara kumunda sürpriz yapabilecek kıvamdaki whatsapp ve son yarışına istinaden whatsapp sağlam kuponlarda değerlendirilebilir.


4.AYAK:

  • Bu tip mesafeleri seven whatsapp için sentetikteki son yarışını görmezden gelin denildi. whatsapp ahırlarında ciddi hazırlıklar var. Bu kez farklı bir binici ile şansını deneyecek olan whatsapp ihmale gelmez.

 
5.AYAK:

  • Bu koşuda whatsapp ve diğerleri diye ayırım yapabiliriz, son dönemde formsuz gibi gözükse de çok kaliteli atlar ile istanbulda yıprandığını biliyoruz , bu grubun üstünde kalitesi ile kiloya rağmen kazanma şansı vardır. Kilodan dolayı eksik kalırsa diğer tüm atların şansı eşit olacağından kapatmak mantıklı seçenektir.


6.AYAK:

  • whatsapp pistte en çok beğenilen isim olara dillenmekte. Yarışına taşırsa muhtemelen kazanır. whatsapp starttan iyi çıkabilirse sürpriz yapabilir dikkat. Adana ekibinin önerdiği whatsapp iyi koşması muhtemel isimler arasındadır.

    Ankarada günün sürpriz atları 17 kasım 2020

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: whatsapp
2.AYAK: whatsapp
3.AYAK: whatsapp
4.AYAK: whatsapp
5.AYAK: whatsapp
6.AYAK: whatsapp

Wahatsapp Iletisim 1

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.