1 Bankolu bursa altılı tahminleri

Bankolu bursa altılı tahminleri 9 kasım 2020

1.AYAK:

  • Bu pisti çok seven whatsapp son yarışındaki sert rakipleriyle mücadelesini saymazsak mükemmel formunu koruduğunu söyleyebiliriz. Çok ciddi hazırlanan whatsapp mutlaka iyi koşacaktır. Sürprizi whatsapp yapabilir.


2.AYAK:

  • whatsapp çok kısa bir ara verdi ve yine mükemmel hazırlıklarla bu yarışa girecek. Bu aranın kendisine daha iyi geldiğini düşnüyoruz. Rakiplerin uygun oluşunu da değerlendirip bugün kazanmasını bilmelidir. BANKO
Bankolu bursa altılı tahminleri 9 kasım 2020
3.AYAK:
  • Ciddi bir sürpriz çıkabileceğini düşünüyoruz.


4.AYAK:

  • whatsapp ne kadar kabiliyetli bir tay olduğun yarışlarında kanıtladı. Rakibe göre koştuğu içi az farklada olsa rahat kazandığını gözlemledik. Bugün için rakipler uygun fakat eğer bu kez temkinli olmazsa sonlarda etkili gelecek olan whatsapp ataklarına cevap veremeyebilir.

 
5.AYAK:

  • whatsapp grubun güçlü atı olarak öne çıkıyor. Pist ve mesafe şartlarından dolayı whatsapp mutlaka yazılmalı. Zaman zaman çok ters koşan whatsapp bugün de yarış içi şartların lehine gelişmesine bağlı sürpriz yapabilir. İyi formu ile whatsapp , kalite kontejanında da whatsapp yazılmalı.
Bankolu bursa altılı tahminleri 9 kasım 2020
6.AYAK:
  • whatsapp bildiğiniz üzere uzun zamandır takip ettiğimiz bir isimdi. Kazanacak formu olmasına rağmen bir türlü bunu başaramayan tay bugün çok uygun rakipler yanında yarışacak. Normal şartlarda banko önerirdik fakat artık kazanma karakterinden şüphe ettiğimizi çin yanına rakip önereceğiz. İlk yarışlarında ekibinin çok ümitli olduğu whatsapp kısa ara sonrası yarış görerek açıklarını giderdi, bugün iddialı olacaktır. Yarış içi bazı problemleri olan whatsapp bu sorunları giderildiğinde büyük bomba yapacaktır. whatsapp iyi koşup kazanamayan isimlerden. whatsapp  mükemmel hazırlıkları ile bugün ihmal edilmemeli.

    Bankolu bursa altılı tahminleri 9 kasım 2020

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ***
2.AYAK: *
3.AYAK: ******
4.AYAK: **
5.AYAK: *****
6.AYAK: *****

Bankolu bursa altılı tahminleri 9 kasım 2020

Wahatsapp Iletisim 1

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.