Bankolu sürprizli 12 ekim 2020 Bursa Altılısı

Bankolu sürprizli 12 ekim 2020 Bursa Altılısı

12 ekim 2020 Bursa Altılısı

1.AYAK: AT İSMİ GİZLİ iyi form durumuna istinaden iyi gruplarda iş yapabileceğini belirtmiştik. Bugün nispeten uygun rakipler yanında adını duyuracaktır. Güçlü safkan AT İSMİ GİZLİ yarış içerisinde idare edilebildiği takdirde bu tip grupları her zaman geçebilir. Problemleri giderilen AT İSMİ GİZLİ artık kazanmaya koşabilir. AT İSMİ GİZLİ  ankarada hedef yapıldığı yarışta stili rakibi yüzünden şansını yitirmiş fazla zorlanmamıştı. Bugün uygun rakipler yanında çıktığı gibi bitirebilir dikkat.

2.AYAK: Son yarışında önerdiğimiz AT İSMİ GİZLİ çalışmalarını yarışa taşıyabiliyor. Bugün de iyi hazırlıkları ile mutlaka iyi koşacaktır. Küçük kuponlar BANKO bile yazabilir. Sağlamcılara rakipleri şablonda belirttik.

3.AYAK: Yarış içi tüm şartları lehine olan AT İSMİ GİZLİ iyi hazırlıkları ve ekibinin de iddialı olması ile BANKO yazılabilir.

4.AYAK: Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

5.AYAK: Ara sonrası iyi hazırlandığı söylenen AT İSMİ GİZLİ yarış görmenin de avantajı ile bugün farklı koşacaktır dikkat. Formunu koruyan AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez. Diğer rakipleri şablondadır.

6.AYAK: İşlerini yarışa taşıyamasa da bu kez etkili jokeyi ile şanslı olmasını beklediğimiz takip atımız AT İSMİ GİZLİ ‘nin öncelikle yazılması gerekir. AT İSMİ GİZLİ yine iyi koşacaktır. Tekrar kum piste getirilen AT İSMİ GİZLİ kazanmak istediğinde bu tip grupları kolay bile geçebilir. AT İSMİ GİZLİ için de kumda daha iyi koşar denildi.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ****
2.AYAK: *
3.AYAK: *
4.AYAK: *****
5.AYAK: *****
6.AYAK: ****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.