Bomba at önerileri ankara 14 kasım

Bomba at önerileri ankara 14 kasım

Bomba at önerileri ankara

1.AYAK:

  • Bu koşuda takip atları ve önerilen isimlerle birlikte dört at şablonda sıraladık.


2.AYAK:

  • Buraya çok ciddi hazırlanan whatsapp bu koşuya hedeflenmiş durumda. Sürpriz yapabilir dikkat. Kendisine rakip olarak stiline uygun şartları bulan whatsapp öneriyoruz.


3.AYAK:

  • whatsapp başarısız gözüken yarışlarını dikkate almayın, kapasitesini yansıtırsa bu grubu geçebilir. İlk yarışına istinaden whatsapp ihmal edilmemeli. Ekibinin iddialı olduğu whatsapp ‘ya dikkat.


4.AYAK:

  • Son haftalarda oldukça değişen whatsapp ile mükemmel formunu koruyan whatsapp arasında bir yarış olacak gibi.

 
5.AYAK:

  • whatsapp bir zamanların kralı denilebilecek atları geride bırakıp bu koşuda yüksek afg oranıyla favori olmayı hakediyor. Mesafeden dolayı şartların da lehine gelişeceğini düşünürse BANKO yazabiliriz.


6.AYAK:

  • Açık G1 Cumhuriyet koşusunda özellikle kaliteli ama sorunlu isimlere dikkat edin. Son dönemde başarısız olsalar da bu tip ciddi yarışlara farklı hazırlanıyorlar. Bunlardan biri whatsapp olup ilk sıradan yazalım. Daha sonra toparlandığı gözlemlenen whatsapp altılı kuponlarına ekleyelim. whatsapp henüz ankara pistini tanımasa da uyum sağlayacağını düşünüyoruz, şartlarda lehineyken iyi koşması muhtemeldir. whatsapp yarış içi şartlar lehine gelişirse sürprizi yapabilir dikkat. whatsapp ise sigorta.

    Bomba at önerileri ankara

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: whatsapp
2.AYAK: whatsapp
3.AYAK: whatsapp
4.AYAK: whatsapp
5.AYAK: whatsapp
6.AYAK: whatsapp

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.