Çok sürpriz BANKO ile 28 ekim İSTANBUL altılısı hazır

Çok sürpriz BANKO ile 28 ekim İSTANBUL altılısı hazır

Y28 ekim 2020 İSTANBUL altılısı

1.AYAK: Bugün ters koşması beklenen AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazılmalı. Son yarışlarına istinaden AT İSMİ GİZLİ ciddi rakip olacaktır.

2.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

3.AYAK: Bu aralar kazanma konusunda sıkıntılar yaşasa da kiloya rağmen bu rakipler yanında AT İSMİ GİZLİ mutlaka şanslı olacaktır. AT İSMİ GİZLİ ahır önerisi olarak geldi, takibe alalım. AT İSMİ GİZLİ bugün de güvenilen bir isim fakat onun da kazanma konusunda sıkıntıları mevcut. AT İSMİ GİZLİ bu grupta ihmale gelmeyecek diğer isimler. Arası olup bu pisti tanımasa da kalitesi malum AT İSMİ GİZLİ sigorta olarak eklenmeli.

4.AYAK: Ekibinin iddialı olduğu AT İSMİ GİZLİ favorimiz. Sentetikte çok koşar denilen AT İSMİ GİZLİ sürpriz yapabilir. AT İSMİ GİZLİ sigorta.

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ son dönemdeki formu ile birhayli öne çıkıyor. Fakat veliefendi koşusunda mesafenin ve yarıç içi şartların önemi, rakiplerin hedefli katılıyor olması gibi birçok ayrıntı mevcut. Taktiksel hatalar sonucu çok ters sonuçlar çıkabilir. Bizim sıralamamız şablondadır.

6.AYAK: Takibe aldığımız AT İSMİ GİZLİ denk rakipler ve lehine şartlarda bugün bomba yapmasını bekliyoruz. Biz çok sürpriz kuponlar için BANKO öneriyoruz.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: **
2.AYAK: ******
3.AYAK: *****
4.AYAK: ***
5.AYAK: *****
6.AYAK: *

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.