Girişte BANKO var 20 ekim ANKARA

Girişte BANKO var 20 ekim ANKARA

20 ekim ANKARA

1.AYAK: AT İSMİ GİZLİ yarış içerisinde fazla sıkıştırılmadan virajı dönebilirse kendisini tanıyan ve tercihleyen binicisi ile bu rakiplere direnecektir. BANKO yazılabilir.

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bu aralar kazanacak kıvamda. Lakin kazanma karakteri düşük olsa da kapasite olarak grubun üstünde olan AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olmalı. AT İSMİ GİZLİ ise ahır önerisi olduğundan ihmal edilmemeli.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ form ve yarış içi şartlardan dolayı öne çıkıyor. Afg oranlarında geri planda kalsa da AT İSMİ GİZLİ bu rakiplerden eksik değildir, kısa aralıkla koşmaktan etkilenmezse adını duyurur. Formda AT İSMİ GİZLİ ve kazanarak moral bulan AT İSMİ GİZLİ sigorta amaçlı eklenmeli.

4.AYAK: Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

5.AYAK: Grubun formda ismi AT İSMİ GİZLİ yanına ilk yarışı harika olan AT İSMİ GİZLİ ve ankarada farklı koşması beklenen AT İSMİ GİZLİ yazalım.

6.AYAK: Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *
2.AYAK: ***
3.AYAK: ****
4.AYAK: *****
5.AYAK: ***
6.AYAK: *****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.