2 Günün banko altılısı son çifteyi kaçırmayın

2 Günün banko altılısı son çifteyi kaçırmayın

Günün banko altılısı son çifteyi kaçırmayın 7 kasım ANKARA

Günün banko altılısı

1.AYAK:

  • whatsapp  ve diğerleri diye koşuyu ayırabiliriz. Ara sonrası iyi hazırlandı fakat dinçlikle nefesi nereye kadar yeter izleyip göreceğiz. Eksik kalırsa burada gelmeyecek at yok gibi.
Günün banko altılısı
2.AYAK:
  • whatsapp sahada çok konuşuluyor ve kazanması bekleniyor. 0542 832 14 44 için de işlerini yansıtırsa çok koşar diyorlar. Bir grubun güvendiği whatsapp kuponlara eklenmeli. whatsapp ve whatsapp sigorta amaçlı eklenebilir.
Günün banko altılısı
3.AYAK:
  • Kapasitesini yansıtırsa whatsapp bu rakipleri kolalıkla geçebilir. Eksik koşarsa burası karışır.

4.AYAK:
  • Mükemmel formu ve istikrarlı yarışları olan whatsapp artık kazanarak ekibinin yüzünü güldürmek istiyor. whatsapp ve whatsapp ise ciddi rakip konumunda.

5.AYAK:
  • Ekibinin beklentilerini yüksek tuttuğu whatsapp için rakipler birhayli uygun. Günün SAĞLAM BANKOSU olarak yazılabilir.

6.AYAK:
  • Takip atımız whatsapp nihayet kazanabileceği bir grupta lehine şartlarda yarışacak. Bu pistte de orjin olarak yatkın olduğunu düşündüğümüzden BANKO öneriyoruz.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *****
2.AYAK: ****
3.AYAK: *****
4.AYAK: ***
5.AYAK: *
6.AYAK: *

Günün banko altılısı

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.