1 Günün BANKO atı 12 kasım izmir

1 Günün BANKO atı 12 kasım izmir

Günün BANKO atı 12 kasım izmir

1.AYAK:

  • Takip atımız whatsapp pistte çok beğeniliyor. Bugün çıkarılan takısı ile kazanma şansını yüksek görüyoruz. Altılı kuponları için diğer rakipleri şablondadır.


2.AYAK:

  • Bu kez lehine şartlarda çok koşacak olan whatsapp öncelikle yazılmalı. Takip atımız whatsapp sürprize hazır. whatsapp istikrarlı yarışları ile yine üst sıraları hedefliyor. whatsapp ise mesafesinde iyi hazırlıkları ile ihmale gelmez.


3.AYAK:

  • whatsapp kendisine göre uygun rakipler yanında yine kazanacaktır. BANKO


4.AYAK:

  • Binici tercihli whatsapp , yarış içi şartlar lehine whatsapp yanına kalite kumaşlar whatsapp yazalım. Canı isterse whatsapp çok etkili olabilir.

 
5.AYAK:

  • İlk yarışından bu yana takibimizde olan whatsapp için çimde iyi koşacağını belirtmiştik zira kazanamasa da yanıtlmadı. Bugün nispeten uygun rakiplerini geride bırakabilir. Ara sonrası muhteşem görünüyor denilen whatsapp ve ilk startında ekibinin inandığı whatsapp rakip olabilir.


6.AYAK:

  • İzmir çiminde ekibinin etkili yarışlar beklediği whatsapp sürpriz yapabilir dikkat. Buraya hedefli katılan whatsapp mutlaka kuponlarınızda olsun. Diğer rakipleri şablondadır.

    Günün BANKO atı 12 kasım izmir

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ******
2.AYAK: ****
3.AYAK: *
4.AYAK: ****
5.AYAK: ***
6.AYAK: *****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.