Hocadan 27 temmuz izmir altılı yorumlarımız

Hocadan 27 temmuz izmir altılı yorumlarımız

27 temmuz izmir altılı yorumlarımız

 

 

2. koşudaki sürpriz takip atımız YILDIZLI BÜLTEN kuponlarınızda değerlendiriniz.

____________

1.AYAK: Riskli birkoşu ile altılı ganyan başlıyor, önerilen iki isim YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN kuponlarınıza öncelikle yazınız.

 

2.AYAK: İyi durumundan bahsedilen ve yakında kazanır denilen YILDIZLI BÜLTEN takı problemi de çözüldü.  Artık kazanması gereken şartlarda yarışacak. Sürpriz BANKO olarak yazılabilir.

 

3.AYAK: Bu koşuda da çok sürpriz bir ismin duyumunu aldık. Mükemmel hazırlandığı söylenen YILDIZLI BÜLTEN bomba yapabilir. Yarış içi şartlar lehine gelişirse bu kilolarda affetmeyecek olan YILDIZLI BÜLTEN ihmale gelmez.

 

4.AYAK: Son performansı ile bizi yanıltmayan YILDIZLI BÜLTEN bu kez sert gruba çıkıyor olsa da iyi bir ekürisi ve sevdiği pist şartları var.  YILDIZLI BÜLTEN kalitesi ile grupta göze batan isim.

 

5.AYAK: Bugün yarın kazanır diye iddialı önerilen YILDIZLI BÜLTEN henüz istenileni veremedi. Kazanma karakterinden dolayı yanına ciddi rakip olarak YILDIZLI BÜLTEN mutlaka yazalım. Hatta ilk yarışında iyi koşacak diye önerilen YILDIZLI BÜLTEN da bugün sürpriz bir yarış çıkarabilir.

 

6.AYAK: Önerilen bir atın olmadığı bu zor koşuda sağlam kuponlarca YILDIZLI BÜLTEN yapılmalı.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.