İlk ayak BANKO 17 ekim izmir

İlk ayak BANKO 17 ekim izmir

17 ekim izmir

1.AYAK: Sevdiği pistte formda AT İSMİ GİZLİ bugün lehine şartlarda kazanmaya yakındır. Zira son yarışında alehine tempoda ciddi rakipleri yanında bile etkili olmuştu. BANKO yazılabilir.

2.AYAK: Bugün iddialı olan AT İSMİ GİZLİ ve takip atımız AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazılmalı. Daha sonra AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ  ekleyebiliriz.

3.AYAK: Bu kez kilo veren AT İSMİ GİZLİ dikkat, yarış içerisinde sıkışacak bir yer arayıp şansını yitirmezse adını mutlaka duyurur. AT İSMİ GİZLİ  rakipleri.

4.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

5.AYAK: Form artışı gözlemlenen AT İSMİ GİZLİ bugün öncelikle yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ Yarışı ön grupta takip edip fazla kendini sıkmadan düzlüğe çıkara mutlaka etkili olur. AT İSMİ GİZLİ  yarış içi şartlardan dolayı yazılmalı.

6.AYAK: İyi işlerini yarışa yansıtırsa AT İSMİ GİZLİ bomba yapabilir. Çok sürprizde takip atımız AT İSMİ GİZLİ değerlendirilmeli. Önceki yarışında ilgi çekici işleri olduğunu söylediğimiz AT İSMİ GİZLİ gücünü kanıtladı, bugün de iyi koşacaktır. AT İSMİ GİZLİ takısal problemi giderildi. AT İSMİ GİZLİ bu formu ile ihmal edilmemeli.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *
2.AYAK: ****
3.AYAK: ***
4.AYAK: ****
5.AYAK: ***
6.AYAK: *****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.