İlk ayak SÜRPRİZ BANKO 27 ekim ANKARA

İlk ayak SÜRPRİZ BANKO 27 ekim ANKARA

27 ekim ANKARA

1.AYAK: Hiç koşmamış tayların mücadelesinde bariz bir şekilde farklı denilen bir isim olmadı fakat hazırlıklarında sürekli artan bir ivmeye sahip olan AT İSMİ GİZLİ için ilk veya bir sonraki yarışını kazanır duyumu aldık. Biraz riskli olsa da biz ilk yarışında BANKO önerme kararı aldık.

2.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ‘nin iyi gruplarda iş yapabileceğini biliyoruz. Bugün yazmayanları üzebilir. AT İSMİ GİZLİ mükemmel durumu ile önecelikli rakibi olurken AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ daha sonra eklenebilir.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ canı istediğinde bu tip grupları geçebilecek bir at. Bugün bizce kazanmaya yakındır. Tek ciddi rakibinin bu aralar üstün formdurumu olan binicisi ile AT İSMİ GİZLİ olacağını düşünüyoruz.

5.AYAK: İyi form durumlarına istinaden AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ ön plana çıkmasına rağmen çimde de iyi koşar denilen AT İSMİ GİZLİ ve ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ yazıp burayı sağlama alalım.

6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ kendisine göre uygun grupta birhayli öne çıkıyor. Ancak daha iyi gruplarda iyi koşarak daha pasif atlara geçildiği zamanlarda oluyor. Bugün yamak 1 mücadelesinde riske girmemek gerekir. YanınaAT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ yazalım.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *
2.AYAK: *****
3.AYAK: ****
4.AYAK: **
5.AYAK: ****
6.AYAK: ***

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.