İlk ayak sürpriz BANKOLU 22 EKİM KOCAELİ altılısı

İlk ayak sürpriz BANKOLU 22 EKİM KOCAELİ altılısı

22 EKİM KOCAELİ altılısı

1.AYAK: Takip listemizdeki AT İSMİ GİZLİ bu aralar değiştiğini son yarışında kanıtladı. Bugün için sprint mesafesi iyi ayarlanırsa kazanmasını bilecektir diyor BANKO öneriyoruz.

2.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ için yarış içi şartlar lehine giderse bomba yapar diyorlar dikkat. Takip atımız AT İSMİ GİZLİ bu aralar kazanacak kıvamda dikkat. Ekibinin iddialı olduğu AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazalım. AT İSMİ GİZLİ ihmal edilmemeli.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ekibi bu koşusu için de iddialı. AT İSMİ GİZLİ  ve AT İSMİ GİZLİ ahır önerileri olarak geldi. Bir süre ara veren AT İSMİ GİZLİ iyi ellerde sıkı hazırlanıyor dikkat. AT İSMİ GİZLİ diğer önerilenler.

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ iyi durumunu koruduğunu çalışmalarında da belli ediyor. Bugün de iddialı gireceği bu yarışta kazanmayı başarabilir. Yarış erken süratlenir de iş sprinte kalırsa AT İSMİ GİZLİ sürpriz yapabilir.

6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bu kez ilgililerinin güvenini boşa çıkarmamaya çalışacak. Formda AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ ciddi rakip konumunda.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *
2.AYAK: ******
3.AYAK: ****
4.AYAK: *****
5.AYAK: **
6.AYAK: ***

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.