İLK AYAKTAN BANKO 29 eylül kocaeli at yarışı

İLK AYAKTAN BANKO 29 eylül kocaeli at yarışı

29 eylül kocaeli at yarışı

1.AYAK: Önceki yarışında görüntüsünü yansıtırsa geçilmez dediğimiz AT İSMİ GİZLİ bizi yanıltmamıştı. Bugün ciddi hazırlıklarla geleceği kocaeli pistinde de uyum sağlayacağını düşündüğümüzden BANKO Öneriyoruz.

2.AYAK: Bursada iyi hazırlanıp gelen AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazalım. İş sprinte kalırsa AT İSMİ GİZLİ etkili olacaktır. Sürpriz takip atımız AT İSMİ GİZLİ bu aralar bomba hazırlığında. Son yarışlarına göre uygun rakipler yakalayan AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez. AT İSMİ GİZLİ  sigorta.

3.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

4.AYAK: Ahır önerileri AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ yanına muhteşem hazırlıkları ile AT İSMİ GİZLİ yazalım.

5.AYAK: Daha sert rakiplere kafa tutabilen AT İSMİ GİZLİ dinçlikle bugün etkili olacaktır. Bu tip gruplarda AT İSMİ GİZLİ her zaman kendini gösterir. Sürpriz konumda olsa da ankarada iyi hazırlandığı gözlerden kaçmayan AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olsun. AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlara önerilir.

6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ üstün form durumu ile yine çok şanslıdır. Sık koşmasından etkilenirse AT İSMİ GİZLİ ilk olarak devreye girer. AT İSMİ GİZLİ daha sonra eklenebilir. Zaman zaman ters koşan AT İSMİ GİZLİ ve mesafeden dolayı AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlara eklenebilir.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *
2.AYAK: *****
3.AYAK: *****
4.AYAK: ***
5.AYAK: ****
6.AYAK: *****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.