İSTANBUL 12 haziran 2019 çarşamba at yarışı tahminleri sağlam bankolu

İSTANBUL 12 haziran 2019 çarşamba at yarışı tahminleri sağlam bankolu

İSTANBUL 12 haziran

 

1.AYAK: İlk kez koşan taylar arasında ************* ve ************* ahırlar bölgesinde herkesin dilinde, hazırlık ve güç olarak sıyrılan bu isimlerin yanına sürpriz konumdaki ************* de ekleyelim zira iyi ellerde güzel hazırlanmış.

2.AYAK: Kaliteleri malum ************* ve ************* ön planda yazılmalı. ************* son yarışında pasif grubu geride bıraktı bugün iş yapmaz diyenleri yanıltabilir dikkat. Çünkü bugün yine lehine şartlarda sert rakiplerine direnip yine kazanabilir.

 

3.AYAK: Ahır önerisi ************* için iyi hazırlıklar var mutlaka yazın denildi. Sert gruba çıkıyor olsa da ************* mesafeden dolayı yazılmalı. 

 

4.AYAK: ************* sert gruplarda başarılı yarışları ile bugün göze batan bir isim. Bu grupta adını mutlaka duyurur. Yarış gören kalite ************* için durumu iyiye gidiyor denildi. Bugün yarış lehine seyredeyse sonlarda devreye girebilir dikkat. ************* sürpriz yaptı bugün olmaz zannedilmesin zira yarış içi şartlar lehine olduğunda nasıl direnebileceğini gösterdi. Bugün de aynı şartlar oluşursa bu rakiplere de çok kolay bir şekilde direnebilir.

 

5.AYAK: ************* Uygun grupta yarışıyor ve lehine şartlar mevcut. Üstelik binicisi artık yer tutma konusunda tecrübeli olmuştur. Kazanma karakteri düşük olmasa banko olur bile diyebilirdik. Bu koşuda bir de çok sürpriz olarak sağlam kanaldan kazanmaya gidiyor diye önerilen ************* yazın. 

 

6.AYAK: ************* şuanki formu durumu ile değil de yarış içi avantajlrından dolayı yine kazanması lazım. Çünkü ön grupta gidip arttıran ve hızını kesmeyen atın bu kez önde rakibi yok ve geriden gelen sprintlere direnecek çok daha fazla gücü kalacak.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44