İstanbul bugün altılı yorumları 4 kasım 2020

İstanbul bugün altılı yorumları 4 kasım 2020

İstanbul bugün altılı yorumları

1.AYAK:

  • AT İSMİ GİZLİ için beklentiler hep yüksek tutuldu fakat kazanma karakteri izin vermeyince sonuca ulaşamadı. Bugün de iyi koşacak ama ikinci üçüncü kalma ihtimali de yine yüksek görünüyor. AT İSMİ GİZLİ bir süre ara verse de işlerinde çok beğenilen bir isimdi. AT İSMİ GİZLİ ahır önerileri olarak geldi.


2.AYAK:

  • Henüz gücünü yarışa taşıyamayan AT İSMİ GİZLİ için bu kez şartlar birhayli uygun. Bomba yapabilir. Yarış gören AT İSMİ GİZLİ bugün iddialı olacaktır dikkat. AT İSMİ GİZLİ yarış içi bazı avantajlardan dolayı kuponlara eklenebilir.


3.AYAK:

  • El değiştirdikten sonra çok farklılaşan AT İSMİ GİZLİ bugünde ilk at olarak yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ kazanacak kıvamda. Kötü seçim yarışlardan sonra uygun gruba ve lehine şartlara dönen AT İSMİ GİZLİ bugün çok koşacaktır dikkat. AT İSMİ GİZLİ güçlü isimler olarak sigorta amaçlı yazılmalı.


4.AYAK:

  • AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ koşmuş olduğu yarışlarında bu gruba göre iyi işler yaptıklarını kanıtladılar. Bugün için yanlarına AT İSMİ GİZLİ mutlaka ekleyelim zira kalitesini yansıtırsa sürprizi yapabilir dikkat.

 
5.AYAK:

  • AT İSMİ GİZLİ bu gruba göre daha iyi yarışları olan bir tay, bugün için son dönemin en iyi aprantilerinden birini seçerek kilosunu da indiren safkan kazanmayı başaracaktır. BANKO


6.AYAK:

  • AT İSMİ GİZLİ  ekibi bugün için iddialılar. AT İSMİ GİZLİ nihayet zincirleri kırdı, devamıda gelebilir. AT İSMİ GİZLİ sürekli iyi koşup kazanamasa da bugün ihmal edilmemeli. AT İSMİ GİZLİ grubun iyi atları olarak kuponlara eklenmeli.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ****
2.AYAK: ****
3.AYAK: ****
4.AYAK: ***
5.AYAK: *
6.AYAK: ****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.