Sağlam bankolu 13 ekim 2020 ANKARA altılısı

Sağlam bankolu 13 ekim 2020 ANKARA altılısı

13 ekim 2020 ANKARA altılısı

1.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

2.AYAK: İlk yarışında ekibinin inandığı AT İSMİ GİZLİ kazanamasa da beğenildi. Bugün üstüne koyarak geleceği bu koşuda çok şanslıdır. Diğer rakipleri şablondadır.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ iyi form durumu, ciddi hazırlıkları, yarış içi avantajları ve müsait kilosu ile SAĞLAM BANKO gibi duruyor. Bu aralar kazanma karakteri zayıf olsa da bugünün şartlarını iyi değerlendirmesi gerekir.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ mükemmel formunu koruyor, bu aralar beğenilen AT İSMİ GİZLİ ciddi rakibi olacaktır.

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ , AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ  birbirinden ayırılmaması gerekir.

6.AYAK: Genel durumu ve bu haftaki hazırlıkları çok beğenilen AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazılmalı. İlk yarışında önerilen AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ bugün de ihmal edilmemeli. AT İSMİ GİZLİ ekibi bugün de iddialı. AT İSMİ GİZLİ için yakında bomba yapar diyorlardı, bugün mutlaka yazalım. İlk yarışına istinaden AT İSMİ GİZLİ tabiki kuponlarda olmalı.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ******
2.AYAK: *****
3.AYAK: *
4.AYAK: **
5.AYAK: ***
6.AYAK: *****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.