Sağlam bankolu 16 kasım bursa günün altılısı

Sağlam bankolu 16 kasım bursa günün altılısı

Sağlam bankolu 16 kasım bursa günün altılısı 2020

1.AYAK:

  • whatsapp nihayet işlerini yarışa taşıyarak kazanmasını bildi, bugün de etkili olması muhtemeldir. Bir grup whatsapp için çok koşacak diyor dikkat. Geçen haftalarda yarışı pas geçip buraya hedeflenen whatsapp tekrar kazanabilir. whatsapp ve whatsapp bu yarış dahil takibe alınmalı. İdmanlarını yansıtırsa whatsapp farklı koşar.


2.AYAK:

  • whatsapp ve whatsapp pistte beğenilen isimler.


3.AYAK:

  • Yarış içerisinde iyi yer tuttuğunda genelde başarılı olan whatsapp bugün lehine şartları değerlendirmesi gerekir. Grubun kalitelisi whatsapp bu şartlarda mutlaka yazılmalı. İyi durumu ile whatsapp ve ahır önerisi whatsapp kuponlara ekleyelim.


4.AYAK:

  • Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

 
5.AYAK:

  • whatsapp yarış hazırlıkları ve yarış performansı olarak bu grupta birhayli sivriliyor. Ekibinin inandığı tay bugün SAĞLAM BANKO olarak yazılabilir.


6.AYAK:

  • Genelde bursa kocaeli arası dolaşan whatsapp iyi hazırlanarak gitti kocaelinde umduğunu bulamayınca kısa bir ara verdi ve sıkı hazırlıklarla bunu değerlendirerek bu yarışa hazırlandı. Güçlü bir ekürisi de varken çok şanslılar. Yarış sprinte kalırsa whatsapp sürprize hazırdır. whatsapp son yarışına istinaden yazılmalı. whatsapp takibe almamız önerildi.

    Sağlam bankolu 16 kasım bursa günün altılısı 2020

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: whatsapp
2.AYAK: whatsapp
3.AYAK: whatsapp
4.AYAK: whatsapp
5.AYAK: whatsapp
6.AYAK: whatsapp

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.