SAĞLAM BANKOLU 29 eylül ankara altılısı

SAĞLAM BANKOLU 29 eylül ankara altılısı

29 eylül ankara altılısı

1.AYAK: AT İSMİ GİZLİ görünütüsü ile çok beğenilen bir isim. Kalite kumaş olduğu biliniyor. Sahada herkesin bankosu konumunda. Bizde duyumlara istinaden SAĞLAM BANKO olarak öneriyoruz.

2.AYAK: Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

3.AYAK: Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bu kez lehine şartlarda çok koşmasını bekliyoruz. Form durumuna istinaden AT İSMİ GİZLİ tek ciddi rakibidir.

5.AYAK: Bugün iddialı önerilen AT İSMİ GİZLİ, iyi form durumu ile AT İSMİ GİZLİ ve yarış içi şartlardan dolayı AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazmanızı önereceğiz.

6.AYAK: Problemleri giderilen AT İSMİ GİZLİ bu aralar yarış kazanacak kıvamda dikkat. Pandemi arası öncesi çok güvenilen fakat o zamanki formunu yansıtamayan AT İSMİ GİZLİ yarış görmenin avantajı ile ters koşabilirAT İSMİ GİZLİ , AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ diğer rakipleridir.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *
2.AYAK: ******
3.AYAK: *****
4.AYAK: **
5.AYAK: *****
6.AYAK: *****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.