Sağlam bankolu Ahır önerili 25 ekim istanbul altılısı

Sağlam bankolu Ahır önerili 25 ekim istanbul altılısı

25 ekim istanbul altılısı

1.AYAK: Bu koşuda birkaç takip atımız mevcut. Öncelikle kalitesini henüz yansıtamayan AT İSMİ GİZLİ yazalım. İyi durumunu koruyan AT İSMİ GİZLİ artık kazanacak kıvamda. AT İSMİ GİZLİ ‘de kendini ispatlamış isimler. Bir diğer takip atımız AT İSMİ GİZLİ usta jokeyi ile mutlaka iyi koşar.

2.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bu kez daha iyi bir performans ortaya koyacaktır. AT İSMİ GİZLİ stili rakibi eşlik etmediğinde mükemmel koşuyor. Yeterki birbirlerini yıpratmasınlar. AT İSMİ GİZLİ tabela içinde dolaşacak gibi, ama birincilik olur ama ikincilik bilemeyiz. AT İSMİ GİZLİ bir kez daha neden olmasın diyecek.

4.AYAK: Son yarışında da dediğimiz gibi AT İSMİ GİZLİ rakibe göre sprint mesafesini ayarlayan çok güçlü bir isim. Dünkü gibi büyük favorilerin startta kalma sapma yarışı bırakma gibi ilginç aksilikler olmadıkça geçilmesi zor olacaktır. SAĞLAM BANKO

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ görüntü olarak ve orjin bakımından kaliteli izlenimi veriyor. Sıkıntıları giderilmişse kolay bile kazanabilir. AT İSMİ GİZLİ bu hafta çok iyi gözükmüş . AT İSMİ GİZLİ ahır önerisi olarak geldi. AT İSMİ GİZLİ sürpriz yapabilecek seviyede.

6.AYAK: Bu grup içi iyi yarışları bulunan AT İSMİ GİZLİ yanına potansiyeli olup yarış seçen AT İSMİ GİZLİ ve iyi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ ekleyelim.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ****
2.AYAK: *****
3.AYAK: ****
4.AYAK: *
5.AYAK: ****
6.AYAK: ***

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.