Sağlam bankolu at yarışı programı ANKARA

Sağlam bankolu at yarışı programı ANKARA

Sağlam bankolu at yarışı programı ANKARA 21 kasım 2020

Sağlam bankolu at yarışı programı ANKARA

Sağlam bankolu at yarışı programı ANKARA

Sağlam bankolu at yarışı programı ANKARA

1.AYAK:

  • Bu koşu için sıralamamız şablondadır.


2.AYAK:

  • Şuan afg oranlarında birhayli geride olan ankara altılısı ekibi taylarına oldukça güveniyor dikkat. Pistte dikkat çeken ankara altılısı mutlaka iyi koşar.


3.AYAK:

  • ankara altılısı uzun zamandır kazanmaya hasret bir isim. Bugün için usta binicisi lehine gidişat ve uygun rakipler gibi avantajları var fakat kazanma karakterinden ve birkaç önerilen isim olduğundan tek bırakmak son derece risklidir. Özellikle ankara altılısı‘a dikkat diyoruz. Yarış kazandıktan sonra çok iddi işler sergileyen ankara altılısı ve kalitesinden dolayı ankara altılısı kuponlara eklenebilir.


4.AYAK:

  • Altılı ganyanın bu ayağında denk güçlerin bazı belirsizliklerinden dolayı aslında riske girmemek kapatmak gerekir. Lakin bizim öne çıkardığımız isimler ankara altılısı ve ankara altılısı olacaktır. Bu iki isim öncelikle yazılması gerekir. Daha sonra ankara altılısı kuponlara eklenebilir. Geniş ve sağlam kuponlar ise kalan rakiplerini eklemelidir.

 
5.AYAK:

  • Bildiğiniz üzere ankara altılısı geçen ay takip listemize sürpriz konumdan girmiş tabela içerisinde iyi yarışlar yapmış bir isim. Bugün için tam kapasite koşarak bu rakiplerini geçip özlediği birinciliğe ulaşmasını bekliyoruz.


6.AYAK:

  • ankara altılısı boş kilosu ile mutlaka biryerlere gelecektir. At yarışı idman pisti önerisi ankara altılısı ciddi rakibi olurken formda ankara altılısı ihmal edilmemeli. Takibe almamız önerilen ankara altılısı da bugün için kuponlara eklenebilir.

    Sağlam bankolu at yarışı programı ANKARA 21 kasım 2020
Sağlam bankolu at yarışı programı ANKARA

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ankara altılısı
2.AYAK: ankara altılısı
3.AYAK: ankara altılısı
4.AYAK: ankara altılısı
5.AYAK: ankara altılısı
6.AYAK: ankara altılısı

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz. 

Ankara 75. Yıl Hipodromu

1998 yılında hizmete giren 75.Yıl Ankara Hipodromu 1.383.282 m2 alan üzerine kuruludur. Hipodromdaki çim pistin uzunluğu 2200 metre, eni 30-35 metre, kum pistin uzunluğu 2055 metre, eni ise 20 metredir. Antrenman pistinin uzunluğu ise 1.900 metre, eni 13,50 metredir. Ayrıca muhtelif ölçülerde 5 adet tırıs padoğu,600 mt uzunluğunda 8 mt genişliğinde 1 adet çim gösterme pisti mevcuttur. Ahırlar bölgesinde 19 blok 24 boks tek katlı, 21 blok 36 boks çift katlı, 8 blok 24 boks Eküri, 1 blok 18 boks Eküri, 1 blok 20 boks misafir ahırı olmak üzere toplam 1442 boks ahır, Tam teşekküllü 1 adet at hastanesi, 1 adet nalbanthane, 1 adet kır kahvesi,1 adet yem deposu, 1 adet sosyal hizmet binası bulunmaktadır. Yarış mahallinde eyerleme binası, doping kontrol binası, Jokey odası, tartı mahalli, Gösteri padoğu gibi mahaller mevcut olup Hipodromdaki sosyal faaliyet alanlarında çocuklar için pony kulüp, 2 adet çocuk parkı, 1 adet açık egzersiz spor alanı,1 adet koşu yolu, Açık ve kapalı mekan cafe ve büfe yerleri, ahşap piknik çardakları bulunan yeşil piknik alanları, ve otopark alanında 1000 metrelik gokart pisti bulunmaktadır. Tesisin enerji ihtiyacı toplam 4230 KVA kurulu güce sahip 4 adet trafo binasından sağlanmaktadır. İçme ve kullanma suyu Şehir şebekesinden sağlanmakta olup, 600 ton kapasiteye sahip 1 adet içme suyu deposu mevcuttur. Sulama suyu tesis dışında bulunan 7 adet sondaj kuyusundan sağlanmakta olup, tesis içinde toplam 5000 ton kapasiteli 2 adet açık su deposu bulunmaktadır. Tesis içinde muhtelif özelliklere göre toplam 6 adet otopark mevcut olup otopark kapasitesi 2500 araçtır.

Modern bir mimari ile tasarlanan Hipodrom tribün binası, zemin ve dört kattan oluşmaktadır. Tribün binasında sekiz yürüyen merdiven, altı asansör, numaralı localar, seyir terasları, cumhurbaşkanı ve kordiplomatik locası vardır. Tribün 6.400’ü ayakta, 2.300’ü oturan olmak üzere toplam 8.700 kişi kapasitelidir.

Zemin katta jokey dinlenme ve soyunma odası, sauna ve duşlar bulunmaktadır.

Birinci katta oyun salonları, protokol holü, genel oyun holü, antrenörler salonu, emniyet, bebek bakım odası, seyir terasları ve kır kahvesi vardır.

İkinci katta bilgi işlem bölümü, genel oyun salonu, teras ve protokol gezinti terası yer almaktadır.

Üçüncü kat cumhurbaşkanı ve kordiplomatik locası, protokol salonu, genel oyun salonu, misafir üye salonu ve at sahipleri salonuna ayrılmıştır.

Dördüncü katta ise komiserler kurulu salonu, basın salonu, handikaperler ofisi ve TV stüdyosu bulunmaktadır.

Düzenli yarışların yanı sıra 2005 ve 2007 yılı uluslararası savunma sanayi fuarları da Ankara Hipodromu’nda yapılmıştır.

Salı ve Perşembe günleri: Batıkent Metro İstasyonundan saat 13:30, 14:00, 14:30 ve 15:00’de,

Cumartesi günleri: Batıkent Metro İstasyonundan saat 13:30, 14:00, 14:30 ve 15:00’de, Ulus eski Meclis önünden saat 13:00 ve 13:30’da, Sıhhiye köprüsü üzerinden saat 13:00 ve 13:30’da, Eryaman 1. Etap Migros önünden saat 13:30’da, Sincan Belediyesi önünden saat 13:30’da ücretsiz servis taşıma hizmeti verilecektir.

Ankara at yarışları programı bülteni yorumları ve detaylı bilgilendirme yapan yıldızlı bülten ile siz değerli okuyucularımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yıldızlı bülten başarılar diler.

20 kasım bursa altılı ganyan yorumları